Farklı Bir Oya Yapımı

16.03.2019
868
Farklı Bir Oya Yapımı

Farklı Bir Oya Yapımı
Gönül Ama İplik Oyası Modelleri. Tığ İşi Oyalar amacıyladen 5 Tane İplik Oyaları ve Tariflerini Gönül Alma İplik Oyası Modelleri diye bulabilir ve sayfamız da Yapım aşamalı Oya Derslerine bakabilirsiniz.
Neden? Gönü alma Oyası Modelleri dediğimi gelince son vakitler da Şahsi işlerimden ötürü biraz tembellik yaptım.Bu aralar çok bir şey Paylaşamayınca sizlere Tek sayfada bir Çok El İşi yapılışı ile Gönlünüzü alabilmek istedim.
Oya ve Dantel Dünyası isminde Kocaman bir Oya kanalı olan Derya Hanım çalışmaların dan en çok sevilen Yeni İplik Oyalarını bir araya getirdim.
Gördüğünüz Her Oya örneği Youtube Oyaları amacıyla de her biri en az 1000 beğeni ve paylaşım alan Oyalar dan seçildiler.Elbette araların da benim en çok tercih edilen gördüğüm modeller de var.
İplik Oyası Örnekleri amacıyla de yalnızca bir kaç model de Serum halkaları kullanılmış.Geri kalan Modeller Motifli İplik Oyaları ve Zincir Oyası yöntemi ile yapılmış.
Videolar da Kullanılan İplerin Renk ve Markaları Kullanılan Yazmaların Markaları ne gösterilmekte.Tığ olarak bütün Oyalar 22 numara Tığ ile Tülbentlere işlenmiş.https://youtu.be/4vmVfR0Z3mw

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

5 × 2 =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.