Erkek Süveter Hırka Kazak Modeli Yapılışı

28.02.2023
41
Erkek Süveter Hırka Kazak Modeli Yapılışı

Bebek Süveteri ve Battaniye Modeli Yapılışı
Erkek örgüsü modeli bilhassa süveter ve kazak gibi örgülerde çok şık duracaktır. Genellikle süveter modeli amacıyla hangi örneği tavsiye edersiniz şeklinde sorular gelmektedir. Bu model çok ideal olacaktır. Bu model verev ilerliyor. Modelin ara boşluğunu dilediğiniz şeklide genişleterek uygulayabilirsiniz. Açık renk iplerle çok daha dikkat çekici oluyor. Bu model 4 ilmek ve katları ile hazırladın. Model sağ tarafa doğru kaydırılarak uygulanıyor. Dilerseniz modeli tam ters yöne doğru uygulayabilirsiniz.
Sırada lastik gerektirmeyen bir örgü modeli var. Bu modelde çok hedefli olarak kullanılabilir. Ben aralarda selanik ilmek kullandım. Böylece örgüye değişiklik katmak istedim. İsterseniz yalnızca modeli kullanıp aralarda ikişer adet ters ilmek kullanarak örebilirsiniz. Bu model lastik yerine kullanılabilir. Aralara burgu modeli koyarak örgüyü çeşitlendirebilirsiniz. Yapımı basit bir numune istiyorsanız bu model tam size göre olabilir.
Son model alışıla gelmişin dışında değişik bir tasarıma sahip. Önü fermuarlı erkek ceket modeli olarak çok şık olacaktır. Süveter ya da kazak gibi örgülere de idealdur. Bu modelde lastik gerektirmiyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.