Enine Örülen Kolay Bebek Yeleği

26.03.2020
1.457
Enine Örülen Kolay Bebek Yeleği

Enine Örülen Kolay Bebek Yeleği
Erkek bebekler amacıyla oluşturulan değişik yelek modellerini sizlerle daha evvelce paylaşmıştım. Bugünde görünce çok hoşuma giden bebekler üstünde şık duracak bir erkek bebek yeleği modeli yapımını sizlerle paylaşmak istedim. Bu yeleğin yapım adımını alttaki videodan takip edebilirsiniz.
Bebekler amacıyla uygulanabilecek örgü modellerini buldukça sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Bugün sizlere bir yelek modeli göstermek istedim. Detaylı yapım adımını alttaki videodan takip ederek yapabileceğiniz bu yelek modeli şiş örgüsü ile yapılmış gerektiğince basit bir model. Videodaki anlatıma ilgi ederek yaptığınızda burada bulunduğu gibi harika bir yelek modelini sizlerde kısa sürede yapabilirsiniz.
Şiş örgüsü erkek bebek yeleği yapımı amacıyla burada mavi rengin iki tonu kullanılmış. Yelek enine örülerek yapıldığı amacıyla yeleğin örülmesi esnasında tam orta kısıma gelindiğinde renk değişiklığı yapılmış ve çok güzel bir renk ahengi yakalanmış.
Işıl Hanım her vakit bulunduğu gibi bu yeleğin yapım adımını da ayrıntılı bir şekilde açıklanmış. Şiş örgüsü örmeye yeni başlayanlar dahi bu videoyu takip ederek bu güzel yeleği yapabilir. Burada yalnızca düz bir örgü yöntemi kullanılmış. Yelek enine örüldüğü amacıyla birtakım yerlerde rakamlar arttırılmış birtakım yerlerde rakamlar azaltılmış. Videodan bu detayları takip ederek yaparsanız çok güzel bir yelek yapabilirsiniz.
Enine örülen erkek bebek yeleği yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.