El Örgüsü Altıgen Motif Yapımı

21.05.2020
1.906
El Örgüsü Altıgen Motif Yapımı

El Örgüsü Altıgen Motif Yapımı
Selam kızlar, ilk olarak sayfamızı takip ettiğiniz amacıyla sizlere teşekkür ederiz. Bu gün sizler amacıyla harika bir makale ve altıgen motif yapımı ile alakalı bir model hazırladım. Beğeneceğinizi umuyorum. Örnekte sunmuş olduğum motiflerin birleşiminden ister battaniye, ister duvarlarınızı süsleyen birer aksesuar, bere, kazak, şal ya da kıyafetlerinizi tamamlayacak bir kol çantası… ne kadar da çok alternatif var öyle değil mi?altıgen motif yapımı
İşte bu tarz tasarımlar ilginizi çekiyorsa sizler amacıyla paylaştığım bu eşi benzeri olmayan el örgüsü altıgen motif yapımı ile alakalı modelleri dikkatlice incelemenizi tavsiye ederim. Çok işinize yarayacağınızdan yüzde yüz emin olabilirsiniz.
Örgü işinden anlayanlar iyi bilir, şekildeki motif örneği örgü işleri arasında belki de en basit olanıdır. Hatta bütün örgü işleri bu şekilde başlar diyebiliriz. El örgüsü motiflere meraklı olup da bu işi öğrenmek isteyen herkese ilk evvelce bu şekilde ufak motifler gerçekleştirme öğretilir. Şemayı dikkatlice takip ederseniz aslında de ne kadar basit olduğuna kendiniz de tanık olacaksınız.
Kış ayarının vazgeçilmezi olan örgü giyim arasında bilhassa genç kızların çokça tercih ettiği bereler ve atkılar da işte bu ufak el örgüsü altıgen motiflerin birleşiminden oluşmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.