Dantel Görünümlü Patik Modeli

28.05.2020
235
Dantel Görünümlü Patik Modeli

Dantel Görünümlü Patik Modeli
Çok kullanımı kolay olan ve kış aylarında ayakları sıcacık tutan Dantel Görünümlü Çeyizlik Patik Modeli. Hiç örmeyi bilmeyenler bile derhal örmeye başlayabilir. Patik örmek her hanımın kesinlikle isteyeceği örgülerdendir. Kış mevsiminin resmen sembolü olan patikler hem kış boyu ayaklarda güzel görünür hem de gerektiğince sıcak tutar.
Eskilerin en mühim örgülerinden olan patikler yüzyıllardır kadınların ilk örgü seçenekleri arasında yer alır. Patik ipleri özel olarak üretilir ve içlerinde yün bulunur. Bu yün karışımlar tabanla ilişki sebebi ile patiğin vakitle yıpranmasının önüne geçer. Yün ipler ile asırlık patik modelleri örmek mümkündür. Siz de kendi patiği şahsım öreyim diyorsanız vakit kaybetmeden patik ipi satın alarak işe başlayabilirsiniz.
Birbirinden Farklı Patik Modelleri
Patik modelleri gerektiğince geniş modele sahiptir. Hem boğazlı hem çorap şeklinde patikler örülebilir. Ayağı ufak olan hanımlar sırf patikleri ayaktan çıkartmamak amacıyla kışlık ayakkabılarını büyük numaralarda tercih ederler. Böylece patiğin ısısı gün boyu ayaklardan gitmez. Mevsimi rahat geçirmek amacıyla giyilen patikler yediden yetmişe her kadının ayağında görebileceğiniz örgü modellerinin arasında yer alır. Simli patik ipleri gerektiğince ilgi çeker. Simin karıştırıldığı patikler çeyizlik yönünden da son derece iyi bir tercihtir
Gelinler amacıyla patik örmeyi düşünürseniz iplerinizi simli modellerden tercih ederek anlatımlı patikler aracılığı ile örmeye başlayabilirsiniz. Patiklere zevkinize göre değişik desenler katarak patiğin görünümüne zenginlik katabilirsiniz. Boğazlı patikler de aniden çok renk alternatifi kullanmanız da patiği değişik gösteren bir özelliktir. Kendi patiğinizi kendiniz tasarlayarak meydana tamamiyle orjinal örgü patikler çıkartabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.