Damatlık Lif Nasıl Örülür

16.10.2022
157
Damatlık Lif Nasıl Örülür

Damatlık Lif Nasıl Örülür
Lifler, geçmişten şu zamana kadar gelişip çoğalarak gelen örgü modellerindendir. Birçok teknik ile çoğu lif modeli yapılmaktadır. Çeyizlerin de en gözde parçası olan lifler, ip yumakları ile oluşturulan ürün dünyasının büyük bir bölümünü oluşturur.
Çocukluk yaşlarında elimize tutuşturulan tığlarla düz ve kolay modellerde ördüğümüz lif örnekleri , şimdilerde çok değişik ve gösterişli tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Gelişen teknolojinin sağladığı destekle, sosyal medya kullanan kadınlarımızın hem model paylaşma hem de birbirinden ilham alarak yeni modeller tasarlama olanağı artmıştır.
Filizin Elifi youtube kanalının anlatımı olan youtube videosunun yardımı ile rahatlıkla örebilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha çoğu lif modelinin yanı sıra, değişik bebek ve erişkin kıyafet modelleri, kolay bilgiler, işinize yarayacak ipuçları, çeyizlik modeller gibi içeriklere sitemize göz atarak ulaşabilirsiniz.
Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her hususta da yardımcı olmak amacıyla buradayız.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.