Dalgalı Fırtına Deresi Modeli Yapımı

01.03.2021
1.099
Dalgalı Fırtına Deresi Modeli Yapımı

Dalgalı Fırtına Deresi Modeli Yapımı
Merhaba örgücüler modelimizin içersinde 3deSen bir arada çalışılmaktadır saç örgü özürlü ve k0ıvrımları olan düz örgülerle modelimiz çalışılmıştır.
Dalgaları ayran ajurlu örgü modeli çoğu örgülerini arasına yakışacağını düşünerek sizlere kendi fikirlerimi bakmak istiyorum.
Ayşegül kısmını saç örgülerini arasında yelek çalışmalarında ve boyunluk atkı çalışmalarında İster yalın çalışarak isterse desen uygulayarak kullanabileceğimiz güzel bir çalışma bulunduğunu düşünerek fikrimi belirtmek istedim.
Arkadaşlar yapılışını her ne kadar burada size anlatmana yazsam da karışık bulacağınızı düşünerek bizleri video anlatımı olan videoyu izlemenizi Önerim.
Bu güzel modeli nerede kullanabiliriz sorunuza gelince bebek battaniyesi bayan bluz çalışması bir panço yapabilirsiniz yani başka öldüler de bulunduğu gibi Birçok yerde biter modeli kullanabilirsiniz.
Buna benzer çoğu örgü model çalışması kanalım olan örgü tarifleri’nde mevcuttur örgü tariflerini ziyaret ederek değişik modeller yeni tasarımlar bulabilirsiniz.
Sonuna gelirim video anlatım olan video izlemenizi öneririm.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.