Çok Kolay Babet Patik Yapılışı

11.04.2020
2.614
Çok Kolay Babet Patik Yapılışı

Çok Kolay Babet Patik Yapılışı
Merhametinin büyüklüğü ve affedici Yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan  ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa babet patik örnekleri arayanların muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve o üzerin de ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Çok Kolay Babet Patik Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz.
Tam manasıyla Nihalin Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Basit Babet Patik Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Çok Güzel Patikler çeşitlerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İki Şiş İle Ağaç Kökü Burgulu Bot Patik Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.
Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille anlattıkları bu Çok Kolay Babet Patik Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.