Çıtı Pıtı Patik Modeli Yapımı

14.09.2020
819
Çıtı Pıtı Patik Modeli Yapımı

Çıtı Pıtı Patik Modeli Yapımı
Merhaba hanımlar, Burada Sizlere Çıtı Pıtı Çok Güzel Patik Modeli Yapımı Anlattım.
çıtı pıtı çok güzel patik modeli
Çok kullanımı basit olan ve kış aylarında ayakları sıcacık tutan Çıtı Pıtı Çok Güzel Patik Modeli Hiç örmeyi bilmeyenler bile derhal örmeye başlayabilir. Patik örmek her hanımın kesinlikle isteyeceği örgülerdendir. Kış mevsiminin resmen sembolü olan patikler hem kış boyu ayaklarda güzel görünür hem de gerektiğince sıcak tutar.
Eskilerin en mühim örgülerinden olan patikler yüzyıllardır kadınların ilk örgü seçenekleri arasında yer alır. Patik ipleri özel olarak üretilir ve içlerinde yün bulunur. Bu yün karışımlar tabanla ilişki sebebi ile patiğin vakitle yıpranmasının önüne geçer. Yün ipler ile asırlık patik modelleri örmek mümkündür. Siz de kendi patiği şahsım öreyim diyorsanız vakit kaybetmeden patik ipi satın alarak işe başlayabilirsiniz.
Çıtı Pıtı Patik Modelleri
Patik modelleri gerektiğince geniş modele sahiptir. Hem boğazlı hem çorap şeklinde patikler örülebilir. Ayağı ufak olan hanımlar sırf patikleri ayaktan çıkartmamak amacıyla kışlık ayakkabılarını büyük numaralarda tercih ederler. Böylece patiğin ısısı gün boyu ayaklardan gitmez. Mevsimi rahat geçirmek amacıyla giyilen patikler yediden yetmişe her kadının ayağında görebileceğiniz örgü modellerinin arasında yer alır. Simli patik ipleri gerektiğince ilgi çeker. Simin karıştırıldığı patikler çeyizlik yönünden da son derece iyi bir tercihtir.
Gerçekten bu patik harika ve yapması çok basit hanımlar. Evde kaldığımız bu dönemlerde çocuklarımızın çeyizini süslemekle kalmıyor bize bir hobi olarak geliyor. Evet hanımlar bizden bu kadar… Umarız konuşmamızı ve anlatımımızı beğenmişsinizdir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.