Çiçekli Saç Bandı Yapımı

16.06.2020
1.893
Çiçekli Saç Bandı Yapımı

Çiçekli Saç Bandı Yapımı
Tığ işi saç bandı yapılışı çiçek ayrıntılı görselliği güzel olan saç bandı modelini kız çocukları amacıyla uygulanabilecek harika saç tokası modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kız bebeklerin ilk aylarda saçları genelde kısa olur. Kısa saçlarının karışmaması ve daha güzel görünmesi amacıyla saç bantları kullanabilirsiniz. Saç bantlarını biraz örgü gerçeklştirmeyi bilen herkes rahatlıkla örebilir.
Saç bandı örgü modelleri kız çocuklarına gerektiğince yakışan bir çok kıyafete yakışan en şık aksesuarlar içersinde yer almaktadır. Genellikle kıyafetlere ideal renkler ve aynı modeli uygulayarak annelerimiz uyumlu giyinmeyi sağlamaktadırlar.
Çiçekli saç tokası yapımı gerektiğince basit model olması deneyecek olan arkadaşlarımızın rahatlıkla uygulayacağını düşünüyoruz. Video anlatımlı olması sizlere gerektiğince basitlik sağlayacaktır. Sayfamızda saç bandı örnekleri değişik teknik ve güzel modelleri ile mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek modellerimizi inceleyebilirsiniz.
Çiçekli saç bandı yapımı
Bebek saç bandımıza bebe yünü kullandım tığ numaram 2,5 mm ilk olarak 92 zincirle başlıyoruz beyaz rengimizle üzerine 90 trabzan çalışıp bir üst sıraya laleli modelimizi uyguluyoruz son olarak beyaz renkle trabzan çalışıp saç bandımızı birleştiriyoruz çiçeğimizi de çalışıp sac bandımızı tamamlıyoruz
Saç bandı yapımı, bandana modeli, tığ işi saç bandı yapımı hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.