Çicekli Bebek Elbisesi Yapılışı

19.05.2020
4.905
Çicekli Bebek Elbisesi Yapılışı

Çicekli Bebek Elbisesi Yapılışı
Örgü bebek elbisesi yapılışı ile 1-2 yaş aralığındaki bebeklere elbiseler yapabilirsiniz. Hem de etek boyunu uzatarak büyük yaşlar amacıyla de örebilirsiniz.
Bir mor aşkının sonuna gelmiş bulunuyorum. Kendim tasarladım diye demiyorum ama ben çok beğendim.Günlerdir çok hastayım fena üşütmüşüm ama bu güzelliğe bakmak iyi geliyor ? halasının prensesi güzel zamanlarda giysin inşallah
Bebek elbisesi örmek başlı başına güzel bir iştir, neticeler da ne cicidir. Örgü-tığ işi bebek elbisesi modelleri arıyorsanız alttaki sayfalarda bulacağınıza eminiz.
kız bebek jilesi örgüsü anlatacağım bu sefer minikler amacıyla. Kız çocuklar, bebekler amacıyla bu örgü jileler gerektiğince şık ve kullanımı kolay oluyor. Boyunu daha kısa tutarak örgü süveter olarak da tasarlayabilirsiniz. Biz tatlı bir örgü bebek elbisesi olarak yapalım. Gelelim.
Örgü bebek elbiseleri arasında en hoşumuza giden modellerden biri doğrusunu söylemek gerek görülürse üstü örgü altı bıcır bıcır pamuklu kumaştan etek olarak geliştirilmiş elbiseler. Bu örgü robalı kız çocuk elbisesi modellerine bakmaya doyamıyoruz;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.