Çiçekli Baklava Dilimi Örgü Modeli Yapımı

30.11.2019
1.547
Çiçekli Baklava Dilimi Örgü Modeli Yapımı

Çiçekli Baklava Dilimi Örgü Modeli Yapımı
Kazak, yelek, hırka, çanta gibi bir çok işinizde kullanabileceğiniz harika bir örgü modeli anlatımı. Baklava dilimli iki renk örgü modeli çok şık ve gösterişli. Yapımı gerektiğince basit olan modelimiz tasarımcısının güzel anlatımı ile sizi hiç zorlamayacak
Hazır giyim firmalarının büyük kâr oranları ile satışa sundukları kıyafetler pahalı yaşam şartlarında geçinmeye çalışan insanların bütçesini oldukca zorlamakta. Sizde örgü işleriniz ile aile ekonomisine büyük oranda katkı sağlayabilirsiniz. Örgü işinde becerinizin olduğuna inanıyorsanız Sosyal medya platformlarında yaptığınız el emeği göz nuru işlerinizi sipariş üstüne satabilirsiniz.
Peki bunu nasıl yapacağım diyorsanız size nacizane birkaç önerim olacak. İlk olarak instagram yada facebook gibi sosyal medya platformlarından kendinize bir hesap oluşturaral başlayabilirsiniz. Yaptığınız işleri bu platformlarda paylaşarak insanların sizi tanımasına izin verin bu sırada gönderilerinizin herkese açık olmasından emin olun. Ardından yaptığınız işlerle alakalı başlıkları ve bu işi yapan hesapları takip edin. Mesela #örgümodelleri hashtagini takip edin. Paylaşımlarınızın altına paylaştığınız içerik ileBir vakit sonra yeterli takipçi sayısına ulaştığınızda bu yaptıklarınızın ürettiğiniz ürünlerin satışında çok yararlı olduğunu göreceksiniz. Artık videomuza geçelim herkese basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.