Çeşit Çeşit Tığ İşi Şal Modelleri

12.04.2020
1.633
Çeşit Çeşit Tığ İşi Şal Modelleri

Çeşit Çeşit Tığ İşi Şal Modelleri
Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, Yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa yeni sezon şal modelleri örmek isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve eminim ki kısa vakit de örüp üzerinizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Birbirinden Güzel Tığ İşi Şal Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla Gülümseten Marifetler Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Tığ İşi Şal Örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Anlatımlı Tığ İşi Şal Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Üçgen Şal Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına detaylı şekilde içten dille bizler amacıyla anlattıkları bu Birbirinden Güzel Tığ İşi Şal Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.