Çam Modeli Patik Nasıl Başlanır

23.03.2021
1.531
Çam Modeli Patik Nasıl Başlanır

Çam Modeli Patik Nasıl Başlanır

Gününüz hayırlı bereketli ve huzurlu olsun hanımlar, Rabbim evinizi daima huzurlu eylesin. Çok farklı ve güzel patik modelleri yapılmaya devam ediliyor, ajurlu patik modelleri arasında yer alacak çok güzel görünümlü, Çam Modeli Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modeliyle ve duruşuyla çok harika görünüyor, istediğiniz renklerde zevkinize göre yaparak kullanabilirsiniz.
Ajurlu Patik Yapımı
Bu güzel patik modelimiz Emelce Örgüler Tığ İşi Patik Modelleri arasında yer almış. Ajurlu Çam Modeli Patik Yapılışında tek renk ip kullanılmış, üç alanı düz burun olarak yapılmış, isterseniz yuvarlak burunda yapabilirsiniz, ayağınızın büyüklüğünde yaparak kullanabilirsiniz, isterseniz çeyizlik olarak da yapıp kaldırabilirsiniz, yapımını ayrıntılı olarak videomuzu izleyerek görebilirsiniz, şuandan yapacak olanlara basit gelsin.
Sizlerle eskiden paylaştığım Tığ İşi Patik Modellerinden olan, gerektiğince güzel Ajurlu Kolay Çeyizlik Patik Yapımına da muhakkak bakın derim, aslında çok hoş duruyor.
Emelce Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Çam Modeli Patik Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz,

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.