Bulut Bebek Yeleği Modeli

05.03.2021
2.467
Bulut Bebek Yeleği Modeli

Bulut Bebek Yeleği Modeli

Bulutlu bebek yeleği modeli en çok oluşturulan modellerden biridir. Bulutlu yeleğin yapılışını soranlar amacıyla videolu anlatımını paylaşıyoruz.
Bulut süslemeli bebek yelekleri son vakitlerde çok yapılıyor. Bir çok örgü grubunda instagram ve facebook sayfalarında karşıma çıkıyordu. Nasıl yapıldığını bende bilmiyordum. Bugün karşıma bir video çıktı. Bu videoda ayrıntılı olarak bulutlu yelek yapılışı gösterilmişti. Hem şahsım amacıyla hemde sizin amacıyla bu videoyu buraya ekliyorum. Buradaki video ile yeleğin üstüne bulutları nasıl gerçekleştireceğiniz da dahil olmak üzere bir çok şeyden bahsedilmiştir.
Bulutlu yeleğin yapılışına yakadan başlanıyor. 74 ilmekle başlanan yeleği yapar iken bebeklerin ayına göre her ay amacıyla 3-5 seviyesi ilmek miktarını çoğaltarak örebilirsiniz. Eğer erkek bebeklere bulut yelekten örecekseniz pembe mavi bulutlar yapabilirsiniz. Kızlarınız içersinde mavi bulutlar yapabilirsiniz. Mavi bulut mu olur diye düşünmeyin çok güzel görüneceğini düşünüyorum.
Örgücü hanımlar bebek yelekleri kategorisine eklediğimiz görkemli modelleri incelediniz mi? Orada da şayet beğendiğiniz model varsa anlatımını paylaşabilirsiniz. Zaten bir çok yeleğin yapılışı örgü teknikleri ve videoları bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.