Boncuklu Çeyizlik Patik Yapımı

23.12.2020
1.750
Boncuklu Çeyizlik Patik Yapımı

Boncuklu Çeyizlik Patik Yapımı
Merhaba deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu yeleğim hedefiyle o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum.
Boncuklu İki Şiş Çeyizlik Patik Modeli gerektiğince şık olan çeyizlik patik modeli yapılışını sizlerin beğenisine sunuyoruz. Patik modelleri çeyizlik olarak bir çok modeli yapılmaktadır. Tığ işi, iki şiş modeli, beş şiş modeli olmak üzere birbirinde güzel patik modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.
Veya yazımızın içersindeki linklere tıklayarak uygulaya bilirsiniz. Patik modelleri yapıp satışa sunun hanımlarımız içersinde gerektiğince güzel patik modellerimiz sayfamızda bulunmaktadır. Boncuklu patik modelimizde sizler amacıyla güzel bir model olacaktır. Bol siparişler getirmesi dileğiyle; Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içersinde video anlatımlarımız gerektiğince yarar sağlayacaktır.
Yapılışı ayrıntılı anlatımlı patik modelleri videolarımız sayfamızda sizler amacıyla bulunmaktadır. Yeni patik modelleri ve yapılışlarında yine beraber olma dileğiyle hoşça kalın. 37-38 numara ayaklar amacıyla uygundur. Malzemeler üç numara şiş tercihi. Patik ipi, 248 adet patik amacıyla boncuk.
başlangıç kırk sekiz ilmek sekiz sıra düz örgü (haroşa) İlmek ayırımlar yirmi bir sağ bir artır iki ör bir artır iki ör bir artır iki ör bir artır yirmi bir ör Sonraki sıra hepsini düz ör ve boncukları yerleştir. Sonraki sıra yirmi iki ör bir artır iki ör bir artır dört ör bir artır iki ör bir artır yirmi iki ör sonra ki sıra hepsini düz ör boncuk yerleştir. Aynı mantıkla altmış ilmek artır. Toplam yüz sekiz ilmek artırma ardından altı sıra düz ör (haroşa)
Taban yapılışı: 49 ilmek sağ 10 orta 49 ilmek sol yalnızca orta 10 üzeri gidip geliyoruz her çıkışta son ilmek ve yandaki ilmek tek örerek tüm ilmekler tamamlanana kadar örüyoruz.
Topuk yapımı: Yanlarda ilmek çıkartarak son 4 diş haroşa kalana kadar örüp yanlarda 4 ilmek kes 6 ilmek kalana kadar son olarak tüm ilmekler kesilerek patik modelimizi tamamlıyoruz.
Patik modeli, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız bizler amacıyla çok önemlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.