Bisiklet Yakalı Triko Kazak Yapımı

07.01.2021
1.868
Bisiklet Yakalı Triko Kazak Yapımı

Bisiklet Yakalı Triko Kazak Yapımı
Bayanlar amacıyla bugün yapımı çok kolay ama sarfedilen ipler ile gerektiğince şık görünen bir kazak modeli yapımı göstermek istiyorum. Bisiklet yakalı bayan kazak modeli sarfedilen ip özellikleri ile dört mevsim giyebileceğiniz harika bir dizayn olmuş. Bu kazağın ayrıntılı yapım adımını alttaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.
Kazak modelleri amacıyla sizlere sık sık yeni misaller göstermeye devam ediyorum. Bugün bayanlar amacıyla yapılmış yapımı da çok kolay olan bir kazak göstereceğim. Burada en mühim ayrıntı gerçekte kazağın yaka evresinde yapılan ayrıntı. Siz buradan kazağın yapımı ile alakalı bu ayrıntıyı öğrenerek aynı kazak modelini çocuklar amacıyla ya da erkekler amacıyla de yapabilirsiniz. İp renginde farklılık yaparak bu kazak modelini istediğiniz gibi yapabilirsiniz.
Örgü triko bayan kazak modeli yapımı amacıyla burada ana renk olarak beyaz ip kullanılmış. Renkli ipler amacıyla ise Lamia Bamboo markalı ipten sarı, yeşil, gri, turuncu ve mavi renkler seçilmiş. Bu ipler 50 gramlık ve 150 metre boyunda. Burada 38 40 vücuda ideal olan bir kazak yapılmış. Siz ip miktarınızı belirlerken buradaki ölçü ayrıntılarındaki miktarları göz önünde bulundurabilirsiniz.
Kazak modeli amacıyla ön ve arka parçalar, kollar ayrı ayrı gerçekleştirdikten sonra birleştiriliyor. Burada kazak modelinde düz bir örgü modeli kullanılmış. Kazak modelinin yapım aşamaları ayrıntılı bir şekilde açıklanmış. Burayı takip ettiğiniz prosese problem yaşamadan bu kazak modelini yapabilirsiniz.
Bisiklet yakalı bayan kazak modeli yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

https://youtu.be/DrgIyGc_bLc

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.