Bebek ve Anne Yelekleri

10.05.2021
1.330
Bebek ve Anne Yelekleri

Bebek ve Anne Yelekleri
Hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa yelek örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu İki Şiş İle Bayan Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla sevdanın örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine ya da kızlarınız amacıyla çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel yelek örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yelek örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını bizlere ilettikleri bu Tığ İşi Yelekna bakmadan geçmeyin derim.
Sevdanın Örgü Evi Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şeklide bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu İki Şiş İle Bayan Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.