Bebek Beresi Yapımı

20.07.2020
1.074
Bebek Beresi Yapımı

Bebek Beresi Yapımı
Evde kalan ipleri değerlendirmek amacıyla çok güzel bir proje daha. Şiş ile bebek beresi yapımı. Kenarında püskülleri olan sevimli bir şapka. Püskül sevmeyenler ponpon da ekleyebilirler. Veya bildiği değişik bir süsleme yöntemi varsa onu da kullanabilirler. Bebek örgü modellerinden en çok örülen misaller bebek battaniyesi, bebek yelekleri ve bebek bere modelleri. Bizde sizler numune arar iken zorlanmayın diye şık bir bere modelleri yapılışı hazırladık. Tığ işi şapka modelleri de çok örüyoruz. Şişle bere modelleri ve yapılışı da. Bu güzel örneği ilmek adetlerini ayarlayarak her yaş amacıyla örebilirsiniz. Tarifi sizlere Türkçe videolu olarak hazırladık. Detaylı bir şekilde anlatılıyor videoda. Takıldığınız rastgele bir husus Olursa yorum kısmından bize erişerek sorularınızı sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince süratli şekilde yanıtlamaya çalışıyoruz. Tabi herkezin bildiği hususları.
Kolay Bebek Bere Yapımı Anlatımlı
Şiş ile bebek beresi yapımı amacıyla sarı ve beyaz renkleri kullandık. Sarı renk hem erkek bebekler amacıyla hemde kız bebekler amacıyla kullanılıyor. Bu tarz renklere cinsiyetsiz renkler diyorlar. Ben her rengi her bebeğin giymesi taraftarıyım.
Bereyi örmek amacıyla bebe yünleri, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Lastiği 3 mm sonrasını ise 3,5 mm şiş ile örebilirsiniz. Modelde verdiği ilmek sayıları 1 – 1,5 yaş amacıyla uygun. 120 ilmek atarak başlıyoruz. 4 cm 2 düz 2 ters olarak lastik örüyoruz. Lastikle beraber 18 cm ördükten sonra şapkamızı sonlandırıyor ve köşe kısımları amacıyla püskül kullanıyoruz.
Şiş İle Bebek Beresi Yapımı
Bere gerektiğince basit. Erkek bebek beresi yapımı olarak kullanabilirsiniz. Kız bebekler içersinde uygun. Şimdi ayrıntılı bir şekilde videoda nasıl yapıldığın görelim. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

four × 4 =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.