Baykuş Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

11.10.2020
964
Baykuş Bebek Yeleği Modeli Yapılışı

Baykuş Bebek Yeleği Modeli Yapılışı
Sevgili anneler ve yeni anne olacak anne adayları sizlere tığ işi bebek yelek modelleri paylaşmak istiyorum bugün. Biliyorum hepimiz çocuğumuz amacıyla kendi elimizle en güzel örgü giysileri örmek istiyoruz. Hemde tığ işi bebek yelekleri paylaştım. Mutlaka beğeneceğiniz modeller çıkacaktır. İnanın ben çok beğendim benim yazılarımı takip edenler bilir ki ben tığ işi örgü örmeyi seven biriyim.
Buradaki tığ işi yelek modelleri bebek bekleyen annelerin çok dikkatini çekecek. Bunların bir alanı tığ işi erkek bebek yelekleri bir alanı ise kız bebek yelek modelleri. Hem de şu da var ki tığ işi bebek yelek numuneleri şiş örgü yelek modellerine göre daha kolay. Ve bana sorarsanız öreceğiniz yeleğe model vermek te daha kolay.
Erkek çocuklarınına yaptığımız tığ işi çoçuk yelekleri daha yalın bir görünüme sahiptirler. Kız çocukları amacıyla yaptığımız örgülerde kesinlikle farklı çiçek aplike modelleri ve süslü örgü motifler ile süslüyoruz,
Yukarıdaki paylaştığım tığ işi erkek bebek yelek modeli ne bakarsanız şayet yapımı ne kadar kolay ne kadar yalın olduğunu göreceksiniz. Tamamen çift trazban ve üçlü trabzanlar ile halledilmiş. Ama ip renk seçiminden ötürü güzel gözüküyor.
Tığ işi bebek yelek modelleri
Şimdi birde buradaki kız bebekler amacıyla seçtiğimiz tığ bebek yelek modelleri ne numune yeleğimiz. Bu da kolay gözüküyor ama erkek bebeklerine göre modele detaylar verilmiş. ara desenler oluşturulmuş,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.