Bayanlar İçin İki Şiş Bere Yapımı

30.03.2020
2.412
Bayanlar İçin İki Şiş Bere Yapımı

Bayanlar İçin İki Şiş Bere Yapımı
Bayanlar amacıyla harika bir bere modeli yapımını sizlere göstermek istiyorum. Şiş örgüsü bayan bere modeli yapımı amacıyla alçakta sizlere ayrıntılı yapım adımını gösteren bir video sunacağım. Burayı takip ederek kısa sürede bu bere modelini hazırlayabilir ve önümüzdeki kış günlerinde kullanabilirsiniz.
Bayanlar amacıyla uygulanabilecek örgü modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Bugün kadınlara göre çok şık ve gösterişli bir bere modelinin yapımını göstereceğim. Soğuk kış günlerinde sizi sıcacık tutacak şık ve gösterişli bir bere modeli arıyorsanız kesinlikle göstereceğim bu modele göz atmalısınız.
Şiş örgüsü bere modeli yapımı amacıyla burada Alize Angora markalı ipten kullanılmış. Burada ip iki kat olarak kullanılmış. Şiş olarak ise 3,5 numara şiş kullanılmış. Dilerseniz biraz daha kalın bir örgü ipi tercih edebilirsiniz. İki ip ile de oluşturulan değişik bere modeli video ortamında gösterilmiş.
Bere modeli yapımına arka kısmından başlanmış. Burada 19 ilmek atılarak modelin yapımına başlanıyor. Video ortamında bere modelinin yapımı ile alakalı bütün detaylar verilmiş. Bere üstünde oluşturulan dilimlerin nasıl yapıldığı ve ilgi edilmesi gereken başka detaylar açıklanmış.
Örgü bayan bere modeli İçin videodaki anlatımı takip etmeniz yeterli olacaktır. Burada verdiği anlatımdaki detaylara ilgi edip videoyu izleyerek bu bereyi yaparsanız meydana harika bir el iş çıkacaktır.
Şiş örgüsü bayan bere modeli yapımı amacıyla alttaki videoyu takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.