Basit Bebek Yeleği Yapılışı

02.11.2017
1.115
Basit Bebek Yeleği Yapılışı

Basit Bebek Yeleği Yapılışı

Tığ işi yakadan başlama bebek yeleği yapımı ufaklıklar amacıyla en çok sarfedilen kıyafet gereçlerinden olmaktadır. Kış ve mevsim geçişlerinde gerektiğince çok sarfedilen bebek yeleği modelini sizlerle paylaşmayı istedik umarız çok beğenirsiniz.
Bebek yelekleri annelerimizin, torunları olan büyüklerimizin her daim ördükleri gerçekleştirdikleri en çok sevilen el işleri arasında yer almaktadır.
Bebek yelekleri yapıp satış yapan hanımlarımız amacıyla gerektiğince güzel bir model olarak düşünülebilir. Farklı yelek modellerine ulaşabilirsiniz. Sayfamızı ziyaret etmeyi ya da yazımızın amacıyladeki linklere tıklayarak ulaşmanız mümkündür.
Bebek yelek modellerinde dilediğiniz ip markalarını kullanabilirsiniz. Elinize yatkın tığ seçimini kullanmanızda yarar olacaktır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlarımız gerektiğince yarar sağlayacaktır.
Bir çok yeni dizayn yeni örgü modellerinde tekrar beraber olma dileğiyle gerçekleştirme isteyen arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN
Tığ İşi Yakadan Başlama Bebek Yeleği Yapımı
Tığ işi yakadan başlama bebek yeleği detayları ve yapımı
Tunus işi ile başlayan bir modeldir. Devamı tığ işi ile örülmüştür.
1 Yaş amacıyla uygundur.
1 Adet bebe yünü tercih edilmiştir.
3.50 mm tığ seçimi
60 Zincir ile yakadan başlanan ilmek çıkartmaya başlayalım dört ilmek çıkartıp bi noktaya aynı batalım ve 14 ilmek yapalım 15 ci de artırma yapalım. 21 ilmekte artırma yapalım 14 ilmek yapıp devamında tekrar arttırma ile devam edip ilmekleri çıkartalım kafaya gelelim.
Artırma ile başlayan devamında artırma yeri gelince artırmaları yaparak devam edelim. Tekrar ilmekleri çıkartalım. Baştan artırma yaparak başlanan ve orta kısımdaki artırmalar devam ederek bu şekilde devam edecektir.
Yeleğimiz devamını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Beden tablosu ve detaylı açıklama video içerisi bulabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.