Bantlı Robalı Yelek Yapımı

29.07.2021
882
Bantlı Robalı Yelek Yapımı

Bantlı Robalı Yelek Yapımı
Melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu selamlaar, özellikle bebel yeleği modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle dile getirdikleri ve benim de gördüğüm ilk andan sizlere sunmak hedefiyle sabırsızlandığım bu üç boyutlu Bebek yeleği modelini sitemize ekliyoruz canlarım.
1,5 yaş amacıyla veriliyor dikkatli okuyun.
Yelek ölçüleri omuz kısmından alt kısmına kadar 29 santim, kol altından genişliği 24 santim. Modelde 1 Yumak yeşil, yarım uyumakta beyaz renk kullanılmış.
0-6 ay bebeklere uygundur. Daha büyük gerçekleştirme isteyen arkadaşlar üst kısımdaki Robadaki sayıları çoğaltarak aynı şekilde modeli altına kurabilirler.
Roba yapımına beyaz renk ip ile Ön amacıyla 9 de zincir çekiliyor.1 yaş amacıyla yapacak olanlar ön zincir miktarını 9 yerine 14 zincirle yapabilirler.
Kol amacıyla de 13 zincir çekilip 13. zinciri ayraç takılır.Yine bir 1,5 yaşa yapabilmek amacıyla kol amacıyla 17 zincir çekebilirsiniz.
Yeleğin arkası içersinde 17 adet zincir Çekerek arka zincir miktarını belirleyebilirsiniz.Yine 1-1,5 yaş amacıyla arka miktarını da 26 zincir olarak önerilmiş kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.