Balonlu Modeli Bere Yapılışı

08.01.2020
1.372
Balonlu Modeli Bere Yapılışı

Balonlu Modeli Bere Yapılışı
Balonlu model bere yapılışı erişkin, gençler, çocuklar amacıyla yapabileceğiniz harika bere modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı gerektiğince basit olan görselliği harika bere modelini severek öreceğinizi düşünüyoruz. Kış ayalarının vazgeçilmezi bere modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.
Tığ işi bere modeli sevenler amacıyla kaçırılmayacak bir bere modelidir. İstediğiniz renk tonlarında uygulayabilirsiniz. Tek ya da iki renk ip seçimi tercih edebilirsiniz. Mont ve kaban uyumlu olarak ip seçimi olabilir kış mevsimini şıklık içersinde geçirebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.
Balonlu Model Bere Yapılışı
4 mm tığ tercih edilmiştir.
Bere modelini başlarken baş çevresini ölçerek yapabilirsiniz.
Model anlatımında erişkin amacıyla uygulanmıştır.
İlk olarak zincir çekerek başlıyoruz. Ardından iki ucu birleştirelim üç zincir çekip çift tırabzan yapıyoruz. Her zincire batarak sıra sonuna kadar tırabzan yapıyoruz. Tekrar üç zincir ve lastik detayını dilediğiniz yüksekliğe gelene kadar devam edelim. Model kurulumunda fıstık yöntemi ve tırabzan programı yapıyoruz. Detaylı yapılışı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.