Örgü Modelleri

Bağlamalı Örümcek Modeli Yelek Yapımı

Bağlamalı Örümcek Modeli Yelek Yapımı
Merhabalar sevgili deryabaykalorgumodelleri.com takipçileri bugün sizlerle görkemli ötesi bir örgü modeli paylaşmak istiyorum,Ayrıntılı anlatım örgü yapılışını programınız öğrenmeniz amacıyla yeterli olacaktır. Sizlere yayılan yalın ve güzel anlatım ile sizler de basitçe örebileceksiniz. İki renk ile de görüldüğü modeli istediğiniz renk ile yapabilirsiniz.
Örümcek ağı olarak tanınan bağlamalı örgü tekniklerinden bir tanesi olan bu yelek modeli görüp görebileceğiniz en güzel ve en gösterişli yelek modellerinden biri diye düşünüyorum. İsterseniz orta kalınlıkta ip kullanarak yapabileceğiniz, dilerseniz de Alize iplerle örebileceğiniz örgüyü hangi renkte ve hangi markada ipleri kullanarak yaparsanız yapın aslında çok güzel duruyor. Eğer bebek örgülerinde kullanacaksanız orta kalınlıkta ipler ya da bebek ipleri kullanmanızı tavsiye ederim.
Çeyizlik örgü olarak ya da bohçalık örgü olarak yapacaksanız kesinlikle Alize ya da Angora yün süper ince ipleri kullanabilirsiniz. Örgü yapar iken çok sıkı örmemeye ilgi etmelisiniz. Örnek çok sıkı örüldüğü vakit kendini göstermiyor. Eğer eliniz çok sıkı ise, şiş kalınlığını ipinize nazaran yarım numara daha kalın tercih edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu