Avokado Örgü Modeli Yapılışı

29.06.2019
1.630
Avokado Örgü Modeli Yapılışı

Avokado Örgü Modeli Yapılışı
Merhaba hanımlar Her görenin merak ettiği ve adı avokado örgü modelini sizde öğrenmek ister misiniz? Harika bir model olan bu örneği sizde öğrenin.
Bebek örgüleri insanların örmekten keyif aldığı en güzel örgü çeşididir. Yapımı basit ve keyifli olan bebek giysileri ile bebeğinizin ya da sevdiklerinizi bebeğine şık ve özel giyim mamüller hazırlayabilirsiniz. Her devre güzel seçeneklerle karşınıza çıkan bebek örgü modellerine ulaşmak amacıyla basit örgüler ya da bebek örgüleri kategorilerinden inceleyebilirsiniz. Her model çok basit olmasa da anlatımlı örneklerini inceleyerek model üretmeniz mümkündür.
Avokado örgü modeli
Bebek örgü modellerinde ağırlık olarak bebek yelekleri, ceketler, bereler, tulumlar, örgü oyuncaklar, patikler, atkılar ve battaniyeler gibi mamüller daha çok örülüp, kullanılmaktadır. Bebekler lüzum yapı olarak lüzumse de psikolojik olarak erişkin insanlara göre titiztırlar. Beslenmeleri ve bakımları kadar giyimlerini de natural ve sıhhatli malzemeden yapılmış olması lüzummektedir. Bu hususda birtakım annelerin göz ardı ettiği çoğu husus vardır. Bunlarda hazır kıyafetler alabilmek mecburiyetinde kalınmasıdır. Bebek battaniyesi giyim ürünü olmasa bile bebeğinizi titiz cildine ilişki eder. Bu amaçla bebeğinizin titiz ciltleri düşünerek el örgüleri ile oluşturulan battaniyeleri örerek ya da ördürerek, onun sıhhatli mamüller kullanmasını sağlayabilirsiniz. Hem de bebek örgülerini örerek sevdiklerinizin bebeği amacıyla doğum hediyesi olarak verebilirsiniz. El işi gerçeklştirmeyi seviyor sıksık bebek örgüleri gibi yazlık örgüler örüyor da elinizde çoğalan iplikler varsa bunları değerlendirmek hedefi ile de bebek yeleği, süveteri gibi mamüller örüp, bunları lüzumsinimi olanlara verebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.