Aşırı Pratik Bere Modeli Yapılışı

18.02.2023
66
Aşırı Pratik Bere Modeli Yapılışı

Aşırı Pratik Bere Modeli Yapılışı
Sadece tek bir teknik ile meydana bir ürün çıkarmak isteyenler amacıyla dikişsiz, çok basit bir bere modeli ile karşınızdayız. Hemen örüp bitirmek isteyen örgüseverlerin favorisi olacak bu dikişsiz bere modelii beğeninize sunuyoruz.
deryabaykalorgumodelleri.com ailesi olarak Örgü Merakı Youtube Kanalı ile sizlerle buluşturduğumuz bere modelinde hiçbir ayrıntı yok. Sade ve sıcacık tutacak bu modeli örüp, kendiniz kullanabileceğiniz gibi küçükten büyüğe herkese de armağan edebilirsiniz.
Modeli yapar iken dikişsiz olması amacıyla 40cm misinalı örgü şişi kullanıyoruz. Anlatım videomuzda kullandığımız şiş 3 numara. Kullandığınız ipin kalınlığına göre şiş numaranızı değiştirebilirsiniz.
Bu dikişsiz bere modelini küçükten büyüğe herkes amacıyla örebilirsiniz. Boyutunu ayarlamak amacıyla de ilmek adetlerini düşürmeniz gerekmektedir.
Yetişkinler amacıyla 80-90 arası, çocuklar amacıyla de 70-80 arası ilmek alarak örmeye başlayabilirsiniz. İpinizin kalınlığından kaynaklanan ebat değişikliği olabilir. Bu amaçla örerken ölçüp, denetim ederek örmenizi öneririz. Biz anlatım videosunda 8-10 yaş çocuklar amacıyla çalıştık ve 76 ilmek ile başladık.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.