Anlatımlı Bebek Yelekleri Yapılışı

14.09.2019
13.327
Anlatımlı Bebek Yelekleri Yapılışı

Anlatımlı Bebek Yelekleri Yapılışı
Nako bebek yün ipleri ve 3 numara şiş ile yapılmaktadır. 70 ilmek atılarak örgüye başlanıyor. Ön 12+12, Kol 9+9, Arka 20, Pat 8 olacak şekilde ayarlayacağız. Yapılışını sizlere videolu olarak paylaştığımız amacıyla makale olarak pek çok ayrıntıya girmedik. Videoyu izledikten sonra esasen bu yeleğin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Son vakitlerde anlatımlı bebek yeleği paylaşımlarına ağırlık vermiş durumdayız. Paylaşılan modeller çok çok beğeni aldığından ötürü ziyaretçilerimiz yeni misaller paylaşmamızı istiyor. Kimileri makalelı olan modelleri anlamadığından ötürü onlar amacıyla videolu yelek yapılışları paylaşmaya başladık. Bebek yelekleri kategorisinde paylaştığımız başka anlatımlı yelek modellerine göz atabilirsiniz.

Örgü örmeyi biliyorsanız ya da öğrenmek amacıyla merakınız varsa sitede paylaştığımız anlatımlı modeller ile çok güzel modeller yapabilirsiniz. Sizlere paylaştığımız videolu misaller ile örgü öğrenmek daha zevkli duruma gelecek. Sevil Örgü youtube kanalından almış olduğumuz bu yelek model amacıyla kanal sahiplerine teşekkürü borç biliriz. Onun yardımıyla bu tür bir yeleğin yapılışını öğrenecek olan yüzlerce dost olacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.