70 İlmekle Başlanan Bebek Yeleği

11.07.2020
7.487
70 İlmekle Başlanan Bebek Yeleği

70 İlmekle Başlanan Bebek Yeleği
Bonbon şekeri yelek modeli yapımı erkek ve kız çocukları amacıyla harika bir örgü modelidir. Yapılışı gerektiğince basit model siz kıymetli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.
Sipariş alan hanımlarımız içersinde gerektiğince değişik bir bebek yelek modeli olacağını düşündüğümüz bonbon şekeri örneğini uygulaya bilirler.
İki şiş örgü modellerini sevenler amacıyla harika yelek modeli sizi beklemektedir. Hediyelik, kendi çocuklarınız amacıyla değişik bir model olduğunu düşünüyoruz. Sizler amacıyla video anlatımlı olarak yapılışını sunuyoruz. Yeni öğrenen arkadaşlarımızda rahatlıkla yapabilecekleri bir yelek modelidir. En güzel örgü tekniklerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalın..
70 İlmekle Başlanan Bebek Yeleği
Yakadan başlanan roba modeli uygulanmıştır.
Tahta düğme kullanılmıştır.
1,5 yumak bebe ipi kullanılmıştır.
3,5 ya da 4 numara şiş tüketimi
70 İlmek ile başlayıp 4 diş haroşa örelim. Erkek bebekler amacıyla sol doğrultusunda ilik çalışması yapabilirler. İlk 4 ilmek haroşa örüp şişe bir kez dolayıp 5, 6 ilmek beraber örelim 7 ilmek haroşa ve 7 ilmek düz örgü örelim toplamda 14 ilmek ön gövdedir. Ayraç tüketimi takalım, artırma prosedürü yapıp kol amacıyla 9 ilmek ayırıp ayraç takalım, saklı arttırma yapalım arka gövde amacıyla 20 ilmek sayımız var. Yine ayraç takıp yine saklı arttırma yapalım yine sağ kol amacıyla 9 ilmek ayıralım, saklı arttırma yapalım ön kısım amacıyla kalan ilmekleri örelim. Arka kısımda ilk ve son 7 ilmekler haroşa aradaki ilmekler ters örgü olarak örelim. Roba bölümünü ayrıntılı yapılışı ve kesim çalışmaları, bonbon şekeri modelini yapmak amacıyla videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

4 + 16 =

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.