3 Renkli Battaniye Yapılışı

26.03.2021
1.832
3 Renkli Battaniye Yapılışı

3 Renkli Battaniye Yapılışı
Hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa örgü battaniye örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Şiş İle örgü battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla sevdanın örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine ya da kızlarınız amacıyla çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel yelek örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir örgü battaniye örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını bizlere ilettikleri bu örgü battaniye bakmadan geçmeyin derim.
Sevginin Emeği Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şeklide bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu Şiş İle örgü battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.