2 Şiş Tunus Patik Modeli Yapımı

23.06.2021
1.370
2 Şiş Tunus Patik Modeli Yapımı

2 Şiş Tunus Patik Modeli Yapımı
Merhaba herkese yeni bir güzel tunus işi patik modeli anlatmak istiyorum,Bu modelimiz adından da anlayacağınız gibi üniseks yani her hangi bir cinsiyete özgü bir model değil. Bu patikleri ister erkek isterse de kadınlar giyebilir. Oldukça şık görünüme sahip olan bu modeli sizlerde evinizde yapabilirsiniz fakat bu model daha ilerlemiş teknikler kullanıldığı amacıyla orta ya da ileri düzeydeki örücüler amacıyla önerilir. Lakin örgü konusu ile ilgili yeni olsanız bile denemekten katiyen çekineyin.
Sonbahar aylarına girmemizle beraber havanın vakit vakit soğuduğunu hisseder olduk. Üşütmenin başlıca nedenlerinden biri ayaklarımızın soğuk havaya ya da zemine maruz kalmasından kaynaklandığını bilmekteyiz. Bu dönemlerde yeni patik modelleri arayışları başlamış durumda , o durumda size tanınmış patik modelleri neler bunlardan bahsedelim.
Sonbahar aylarında evlerinizde bu patik ve terlik modelleri ile ayaklarınızı hem rahat hem de sıcak tutabilirsiniz. Sevdiklerinize armağan olarak da yapıp verebileceğiniz bu orjinal modeller , yalnızca ayaklarını değil içlerini de ısıtacağından şüphemiz yok. O durumda size en çok yakışacak model hangisi bakalım.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.