2 Renkli Bebek Patik Yapımı

09.01.2021
1.526
2 Renkli Bebek Patik Yapımı

2 Renkli Bebek Patik Yapımı
Daha evvelce sizlere şiş örgüsü ile yapılmış olan iki renkli kolay hırka modeli yapımı göstermiştim. Bugün ise size bu hırkanın kolay bebek patiği modeli yapımını göstermek istiyorum. Bu patiğin ayrıntılı yapım adımını ise alttaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.
Bebekler amacıyla yapılmış olan örgü işlerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Daha evvelce size iki renk ip ile yapılmış yapımı çok kolay olan ama gerektiğince da gösterişli bir hırkanın ayrıntılı yapım adımını videolu anlatım olarak vermiştim. Bu hırkanın bir patiği birde kapüşonlu beresi vardı. Bugün ise size bu patiğin ayrıntılı yapım adımını göstermek istiyorum.
Örgü bebek patiği modeli yapımı amacıyla burada tekrar mavi ve beyaz örgü ipi kullanılmış. Erkek çocuklar amacıyla ideal bir patik modeli yapılmış. Dilerseniz bu hırka ve patiği kız çocuklar amacıyla de yapabilirsiniz. Genellikle hediyelik amacıyla gerektiğince güzel bir grup olacaktır. Şiş olarak 3,5 numara şiş kullanılmış.
Patik modeli yapımı amacıyla 36 ilmek atılmış. Daha sonra 4 sıra düz örgü yapılmış. Bundan sonra ise beyaz renk ile beraber mavi renkte kullanılıp model kurulumu yapılmış. Patik modeli amacıyla tek bir parça yapılmış ve bu parça daha sonra dikilerek aşağı yukarı 6 aylık 1 yaş bebeklere ideal olan bir patik modeli elde edilmiş. Bu şekilde tamamlanan patiğin üstüne ise süsleme amacıyla bir bağcık yapılmış.
Kolay bebek patiği modeli yapımı amacıyla alttaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.