1 Günde Yelek Süveter Yapalım

30.12.2020
2.066
1 Günde Yelek Süveter Yapalım

1 Günde Yelek Süveter Yapalım
Merhaba deryabaykalorgumodelleri,com sakinleri her örgü emek ister ama bu yeleğim hedefiyle o kadar uzun uğraşlar verdim ki… Gerçekten baktıkça gururlanıyorum.
sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa bebek yelek modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle göz atmasını rica ettiğim ve dilerseniz sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine dilerseniz de kızlarınız amacıyla çeyizlik niyetine tercih edebileceğiniz bu Süveter Bebek Yelek Örneğini sitemize ekliyoruz meleklerim.
Tam manasıyla arısoy örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o iki rengin birbirine uyumuna hem de estetik oluşuna en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu bebek yelek örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir beğenilen bebek yeleklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Bebek Yelek Örneği# linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Arısoy Örgü Evi Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Süveter Bebek Yelek Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.